Кулинарен форум

Какво ще кажете за Mandja.com

Започната от Chef · 4 Отговора

Chef

5 месеца -

Публикувано: 4 месеца -
Здравейте Приятели ☺️
Ще се радваме на вашите мнения и оценки, а същевременно и на предложенията ви за нови теми, раздели и категории във форума, блога и др.
Благодарим ви
Сподели на стената си

Тодор Димитров Присъединен: 4 месеца -

Публикувано: 4 месеца -
Сайта е страхотен! Пожелавам Ви много успех!

Violeta Mateva Присъединен: 4 месеца -

Публикувано: 3 месеца -
Нова съм в сайта ,все още се уча ,доста неща още не съм научила ,но се надявам с времето да се спрявам ,човек се учи докато е жив ! Харесвам бързия начин по който се качват рецептите, има богат избор на рецепти!

Chef Присъединен: 5 месеца -

Dimitrov87 wrote:
Сайта е страхотен! Пожелавам Ви много успех!

Благодарим за оценката Ви :)
От истински професионалист значи много <3

Chef Присъединен: 5 месеца -

9c5193297 wrote:
Нова съм в сайта ,все още се уча ,доста неща още не съм научила ,но се надявам с времето да се спрявам ,човек се учи докато е жив ! Харесвам бързия начин по който се качват рецептите, има богат избор на рецепти!

Радваме се, че сте при нас Виолета <3
Вашите вкуснотии ни карат да искаме да запалим колата и да ви дойдем на гости :)

Кулинарен блог с рецепти | Рецепти | Хранителни продукти и Напитки | Кулинарни съвети | КУЛИНАРНИ КОНКУРСИ | Рецепти за Салати | Рецепти за супи без месо | Рецепти за супи с месо | Рецепти за предястия без месо | Рецепти за предястия с месо | Рецепти за основни ястия без месо | Рецепти за основни ястия с месо | Рецепти за основни ястия с риба | Рецепти за тестени изделия и печива | Рецепти за десерти | Здравословни рецепти | Рецепти за деца и бебета/Детска кухня | Консервиране на храна | Рецепти за напитки | Кулинарни менюта/Меню с Рецепти | Рецепти за сосове и гарнитури | Рецепти за маринати | Кулинарни статии